Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wielgolas Duchnowski

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Historyczna

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w malowniczej miejscowości Wielgolas Duchnowski w gminie Halinów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

1 540 000 zł16 000 m² 96,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana do podzielenia na działki budowlane. Działka rolno-budowlana z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej, w drugiej linii zabudowy ok. 1,5 km od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

11 250 zł450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wydzielona części w obiekcie wolnostojącym - ogrzewana hala magazynowa. Dogodna lokalizacja przy trasie Warszawa - Mińsk Mazowiecki - Terespol. Dojazd tir. Blisko autostrada A2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

340 000 zł1 036 m² 328,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjna działka pod zabudowę blisko Warszawy idealna lokalizacja, świetna komunikacja! Ogłoszenie prywatne Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1036.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

150 000 zł1 020 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w gm. Halinów - w odległości 28 km od centrum W-wy. Objęta planem i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w formie wolnostojącej, bliźniaczej, szeregowej;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

216 000 zł7 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w niedalekiej odległości kąpieliska kąck i Dębe Wielkich. Do najbliższych zabudowań 300 m. Działka o idealnym kształcie i ładnym zadrzewieniu. Oaza ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

186 400 zł1 000 m² 186,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna, zadbana działka położona we wsi Wielgolas Duchnowski (gm. Halinów). Na działce znajduje się prąd, w pobliżu działki woda i gaz. Działka położona jest w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

280 000 zł1 170 m² 239,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w Wielgolasie Duchnowskim, bardzo dobry dojazd asfaltową ulicą~działka w cichej i spokojnej okolicy, media w ulicy - gaz, wodociąg, prąd~otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

223 700 zł1 200 m² 186,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka położona w miejscowości Wielgolas Duchnowski w pobliżu kąpieliska w Kącku. Działka położona między pięknie zadrzewionymi działkami w okolicy rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

348 000 zł2 400 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana, składajaca się z 2 identycznych działek po 1200 m2 każda z nich, znajdująca się w miejscowości Wielgolas Duchnowski (gm. Halinów). Działka oddalona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

310 000 zł1 239 m² 250,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Wielgolasie Duchnowskim, dojazd ulicą asfaltową. Media wodociąg, gaz, prąd. W okolicy zabudowa jednorodzinna, cicho, teren nowo dzielonych działek~miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

310 000 zł1 227 m² 252,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka położona w Wielgolasie Duchnowskim na nowo dzielonym terenie, w drugiej linii zabudowy od ulicy , dojazd wewnętrzną drogą 6m od ulicy asfaltowej. ~Media gaz, prąd, wodociąg~30 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

174 000 zł1 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana znajdująca się w miejscowości Wielgolas Duchnowski (gm. Halinów). Działka oddalona jest od trasy Terespolskiej ( W-wa - Mińsk Maz) około 600 m, dzięki temu nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

202 300 zł1 085 m² 186,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

1 632 000 zł5 440 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna położona w drugiej linii zabudowy od Szosy Mińskiej i przy drodze lokalnej prowadzącej do Wielgolasu Duchnowskiego o charakterze przemyslowym~media: gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

139 000 zł1 264 m² 109,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Śliczna działka budowlana w Wielgolesie Duchnowskim, gmina Halinów. Działka ma powierzchnię 1264m2 i kształt kwadratu o boku 36m. Tuż przy działce znajdują się media miejskie: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

210 000 zł2 332 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Śliczna działka budowlana w Wielgolesie Duchnowskim, gmina Halinów. Działka ma powierzchnię 2 332m2 i kształt trapezu o wymiarach: 80m - od frontu, 64m - z tyłu, 32m i 37m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

76 000 zł5 843 m² 13,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna o wymiarach 22x266m, położona ok. 1km od trasy Warszawa-Mińsk Maz. (droga krajowa nr 2). W odległości 300m zabudowa mieszkaniowa. W pobliżu działki płynie rzeka Mienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży lokal użytkowy, obiekt gastronomiczno-motelowy w miejscowości Wielgolas Duchnowski. Na terenie posesji znajduje się restauracja, duża sala weselna, kuchnia, łazienki, 15 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość położona w atrakcyjnej miejscowości Wielgolas Duchnowski. Dom o powierzchni całkowitej 160m2, wybudowany na działce 1200m2. Dom 2 Kondygnacyjny: ~ Parter: hall, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

155 000 zł1 264 m² 122,63 zł/m²

 

 

 

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

210 000 zł2 332 m² 90,05 zł/m²

 

 

 

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane o powierzchni po 1200mkw (wymiary ok. 24x47 ) położone w Wielgolasie Duchnowskim ok. 800m od trasy Warszawa-Terespol, ok. 20km od Warszawy. Działki na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

76 000 zł5 843 m² 13,01 zł/m²

 

 

 

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

660 000 zł145 m² 4 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny 145m2(24m2 garaż), na działce 1132m2, w Wielgolesie Duchnowskim k/halinowa. Dom jest wykończony wewnątrz, gotowy do zamieszkania, wykonane jest C.O. z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

50 028 zł4 400 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

gm. halinow 25 km. do centrum warszawy ładna okolica nad rzeką Mienią. szerokość 18m długość 250m. Do prądu i zabudowań 150/200m w działce linia światłowodowa polsat /plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

689 000 zł180 m² 3 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży inwestora - bez żadnych prowizji! Dom położony na dużej, kwadratowej, ogrodzonej działce (1030 m2), z doprowadzoną wodą miejską, gazem i prądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka połozona jest blisko przystanku pks, ok. 300 m od trasy Warszawa-Mińsk Maz. Obecnie na działce jest prąd + blisko działek znajduje sie wodociąg oraz gaz ziemny. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam łąkę nad rzeką Mienia - ogłoszenie prywatne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży inwestora - bez żadnych prowizji! dom pasywny (energooszczędny)- absolutny unikat! Dom w Wielgolesie ma powierzchnię 254 m2 na działce 1138 m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

922 800 zł3 076 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana lub pod nieuciążliwą inwestycję, prostokątna, wszystkie media, przy trasie Warszawa-Mińsk Mazowiecki, bardzo dobry dojazd z i do Warszawy. powierzchnia 3076m2. Cena.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij