Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Wielgolas Duchnowski - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Łukówiec

Łukówiec(Wielgolas Duchnowski + 20 km)

39 000 zł1 188 m² 32,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 739 m²

Do wynajęcia hala z biurem || biuro 196 m2 || hala 991 m2 || duży parking || Łukówiec Do wynajęcia budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1 188 m2, położony w Łukówcu.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Kobyłka

Mareta-Kolonia Chór,Kobyłka(Wielgolas Duchnowski + 22 km)

68 750 €5 500 m² 12,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia 5500m2 hali magazynowej w działającym Centrum Logistycznym klasy A. Park logistyczny zlokalizowany jest w Kobyłce w województwie mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Karczew

Centrum,Karczew(Wielgolas Duchnowski + 17 km)

22 500 €5 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 5000m2 w planowanym centrum logistycznym pod Otwockiem. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 posadzka bezpyłowa 8 T/m2 wysokość 12 m siatka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów(Wielgolas Duchnowski + 4 km)

54 000 €12 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 12 000 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 wysokość netto 12 m siatka słupów 12.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dębe Wielkie

Dębe Wielkie(Wielgolas Duchnowski + 5 km)

14 168 zł644 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

Do wynajęcia murowana hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 644 m (613m magazynowa i 31m socjalna), wysokość 4 -4,6m, otwarta przestrzeń bez filarów, posadzka niepyląca, dostęp przez.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów(Wielgolas Duchnowski + 4 km)

22 500 €5 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 5 000 m2, możliwość wynajęcia od 5 000 m2 do 37.000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Marki

Marki(Wielgolas Duchnowski + 25 km)

8 004 €2 000,90 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2000 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym, marki. Standard: siatka słupów 12x24 m nośność posadzki 6t/mkw maksymalna dopuszczalna wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Góry Warszawskie

Duchnów(Wielgolas Duchnowski + 4 km)

13 000 zł1 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni ok. 1.000m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku produkcyjno - magazynowego leżącego na działce o powierzchni ok. ponad 1ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Józefów

Emilianów,Józefów(Wielgolas Duchnowski + 14 km)

12 000 zł310 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do wynajęcia warsztat/lokal usługowy/magazyn o powierzchni ok. 310m2. Budynek służył jako 3-stanowiskowy warsztat pojazdów mechanicznych, w tym samochodów ciężarowych, ale można go.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kobyłka

Grabicz,Kobyłka(Wielgolas Duchnowski + 22 km)

31 000 zł2 000 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tel.   . Super do wynajęcia kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie czynny obiekt dom weselny kompletnie gotowy z pełnym zapleczem gastronomicznym i hotelowym. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

11 250 zł450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wydzielona części w obiekcie wolnostojącym - ogrzewana hala magazynowa. Dogodna lokalizacja przy trasie Warszawa - Mińsk Mazowiecki - Terespol. Dojazd tir. Blisko autostrada A2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe wynajem Wielgolas Duchnowski

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij